Číslo #454
Identifier 454
Mluvčí: Sale
Anglicky:
Welcome to Sale's House O' Bananas! I'm Sale, this is my house! Actually, my hobby is col- lecting rare and unusual canned food. My brother is an artist, so I guess strange hobbies run in the family!
Japonsky:
ワシは、ここのかんりにんの セールっちゅうもんや! ワシは、めずらしい「カンヅメ」を あつめるのが しゅみなんやけど おとうとは、どこぞでゲイジュツカ をやっとるらしいんや。 うまいもん、くうてたほうが、 エエと おもうんやけどなあ. . .

Revize

Přidat revizi #3

Pro přidávání návrhů je potřeba se přihlásit.

 • 11 Revize #2 — sanky
  Vítej u *! Já jsem * a tohle je můj plac! Víš, vlastně je moje hobby sbírání vzácných a neobvyklých konzerv. Můj brácha je umělec, takže máme asi zvláštní zájmy v rodině.
  Vítej u *! Já jsem * a tohle je můj plac!
  Vlastně je moje hobby sbírání vzácných a neobvyklých konzerv. Můj brácha je umělec, takže máme asi zvláštní zájmy v rodině.
  Víš, vlastně je moje hobby sbírání vzácných a neobvyklých konzerv. Můj brácha je umělec, takže máme asi zvláštní zájmy v rodině.

 • 11 Revize #1 — sanky
  Vítej u *! Já jsem * a tohle je můj plac! Vlastně je moje hobby sbírání vzácných a neobvyklých konzerv. Můj brácha je umělec, takže máme asi zvláštní zájmy v rodině.

Komentáře

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů je potřeba se přihlásit.

03. 01. 2018 22:12
sczther:

konzervované jídlo, jdlo v konzervách. Ale obecně mi přijde dobré už tohle, IMO si myslím, že je průnik množiny lidí, kteží budou hrát náš překlad a lidí, co napadnou ponožky v konzervách zanedbatelný

03. 01. 2018 22:10
sanky:

Co "sbírání obtížně sehnatelných konzerv od jídla"?

03. 01. 2018 22:09
sanky:

v JP kanzume, taky jídelní konzervy. Ale to mi v češtině zní blbě...

03. 01. 2018 22:01
behold3r:

Neobvyklé konzervy mi vyzní jako že sbírá věci, co nejsou jídlo (jako ponožky v konzervě - skutečný produkt na našem trhu) a přijde mi v tom kontextu divné, že se žene za něčím tak běžným

30. 12. 2017 13:07
sczther:

Nebenbei sammle ich Dosenfutter aller Art. Naja, ein seltsames Hobby... Stimmt! Aber mein Bruder sammelt alte Zahnbürsten... Das liegt wohl an den Genen...

fanpřeklad: Secondarily, I am collecting canned food of all kinds. Well, a strange hobby... I agree! But my brother collects old toothbrushes... This probably lies in the genes...

Francouzsky: Mon frère cadet est un artiste.

^ mladší bratr je umělec.

30. 12. 2017 12:59
sczther:

zubní kartáčky pls